pl eng

Aktualności

Nowość! FashionTV 4K w ofercie Pasjatv

Informacje dot. kanałów

FashionTV uruchamia kanał 4K w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że kanał FashionTV robi gigantyczny krok naprzód, oferując swój kanał 4K z wyjątkową jakością obrazu w Polsce. Po 20 latach niezrównanych sukcesów FashionTV jako kanał telewizyjny, który zapewnia rozrywkę z naciskiem na najnowsze trendy w modzie, zdecydował się wykorzystać nowe możliwości i terytoria oraz wejść na polski rynek telewizyjny z kanałem 24/7 UHD.

Kanał FashionTV 4K jest zakodowany w formacie HEVC (high efficiency video compressing) i oferuje niemal realistyczną jakość obrazu. Prezentuje wizualnie oszałamiający obraz ze wszystkimi rodzajami tematów, takimi jak tygodnie mody, stroje kąpielowe, najlepiej opłacane modelki i modele, znanych projektantów, ubrania dla nowożeńców oraz najnowsze trendy makijażowe. Kanał Ultra High Definition będzie emitował znaczną część oryginalnego kanału, jak również nowe programy.

Dyrektor Globalnej dystrybucji FashionTV, Michal Pelach, skomentował innowacyjne kroki i decyzje firmy:

"Jako, że dziś klienci FashionTV są doświadczonymi użytkownikami smartTV, smartfonów i tabletów, udostępniliśmy naszą markę i cieszymy się kanałem na wszystkich urządzeniach o różnej jakości - SD, HD, UHD i VR. Obecnie testujemy kanał 4K z dużymi operatorami na całym świecie, takimi jak Austrian Telecom, Detsche Telecom, Korean Telecom, China Telecom i inne. Firma prowadzi rozmowy i negocjuje współpracę handlową z kilkoma francuskimi operatorami. W świecie, w którym 2 miliardy podłączonych urządzeń i użytkowników coraz częściej konsumuje wysokiej jakości treści na swoich inteligentnych urządzeniach, FashionTV zbliża się do swoich odbiorców, zapewniając oryginalne, bezstronne i informacyjne oprogramowanie dla platform telewizji nowej generacji. W tym roku nasi fani będą mogli zobaczyć swoją ulubioną światową produkcję FashionTV, ekskluzywne pokazy i najgorętsze trendy mody w 4K - o krok wyżej niż w high-definition."

O FashionTV:

Jesteśmy jedynym 24/7 kanałem modowym na świecie, który zapewnia czarującą rozrywkę z naciskiem na najnowsze trendy w modzie. FashionTV jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych kanałów satelitarnych na świecie: 31 satelitów i 2000 systemów kablowych, w sumie 500 milionów gospodarstw domowych w 192 krajach na pięciu kontynentach.

Media Impuls - profesjonalna agencja modelek i modeli

Shi Communication - agencja PR / wsparcie sprzedaży / marketing / dystrybucja / eventy

Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy? Napisz do nas.